Realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami:

Platformy dla osób niepełnosprawnych

Platformy dla osób niepełnosprawnych to urządzenia przeznaczone do transportu pionowego zastępujące drogie i kosztowne windy osobowe i w odróżnieniu od nich są prostsze w konstrukcji i obsłudze oraz mają mniejsze rozmiary. Koszty eksploatacji i  użytkowania platform są niższe, prostsza jest ich instalacja.

Platformy dzielimy na pionowe i przyschodowe oraz w zależności od wysokości podnoszenia na platformy do 3 m podnoszenia i powyżej 3 m. Do napędzania platform stosowane są siłowniki hydrauliczne lub silniki elektryczne.

Oferowane przez nas platformy są bezpieczne, mogą być obsługiwane samodzielnie przez osobę niepełnosprawną bez konieczności angażowania osoby towarzyszącej. Można je montować w nowo wybudowanych jak i istniejących obiektach nawet wtedy, gdy nie ma miejsca na szyb. W tych przypadkach szyb jest dostawiany na zewnątrz budynku w najkorzystniejszym miejscu.

Tego typu urządzenia są odporne na próby wandalizmu, przez co bardzo dobrze sprawdzają się obiektach użyteczności publicznej takich jak placówki oświaty, służby zdrowia i urzędy.

WIĘCEJ

Platforma dla osób niepełnosprawnych w Warszawie

W budynkach Spółdzielni Mieszkaniowej w Warszawie, które oryginalnie nie posiadały wind, zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy, wkomponowane w strukturę budynku, zewnętrzne stalowe szyby, w których zamontowane są platformy dla osób niepełnosprawnych.

WIĘCEJ

Winda w magazynie części zamiennych w Warszawie

Dla magazynu części zamiennych do samochodów osobowych zlokalizowanego w Warszawie nasza firma podjęła się produkcji i montażu windy towarowo-osobowej. Jest to niezwykle wytrzymała konstrukcja ze stali w szybie żelbetowym o napędzie hydraulicznym. Winda ta ma udźwig do 1250 kg lub 16 osób.

WIĘCEJ