Systemy sterowania wind

Alsolift projektuje i wykonuje:

– systemy sterowania wind osobowych,

– systemy sterowania wind szpitalnych,

– systemy sterowania wind przemysłowych,

– systemy sterowania wind towarowych,

– systemy sterowania wind samochodowych.

Projektujemy i wykonujemy rocznie ponad 150 systemów sterowania wind.

Nasze systemy sterowania mają możliwość obsługi pojedynczej windy osobowej, grupy takich wind jak również mogą zostać dostosowane do obsługi grupy składającej się z wind osobowych i wind samochodowych.

Wykonamy system sterowania do wind dowolnego przeznaczenia i dowolnego producenta.

Nasze systemy sterowania możemy wyposażyć w funkcje współpracy z systemem kontroli dostępu, blokady jazd lub możemy ograniczyć dostęp do wybranych kondygnacji. W celu  ułatwienia i usprawnienia obsługi serwisowej nasze sterowania posiadają funkcję zdalnego dostępu z celu odczytu parametrów eksploatacyjnych, można również  zdalnie zatrzymać lub uruchomić windę a także otworzyć lub zamknąć drzwi.

Nasi fachowcy służą pomocą na każdym etapie od koncepcji poprzez projekt, pomogą zamontować, skonfigurować i uruchomić system sterowania.

Nasze systemy sterowania oparte są na podzespołach elektronicznych firm Arkel, Autinor i Aybey, wyposażone w czytelny wyświetlacz i panel do programowania.

System sterownia umieszczamy w estetycznej szafie ze stali nierdzewnej lub malowanej kształtem dopasowanej do wybranego miejsca.


Zapytania prosimy kierować na adres mailowy: handel@alsolift.pl

Bezpłatne konsultacje tel. +48 692 106 650

Więcej zdjęć z naszych realizacji znajdziesz na stronie: www.facebook.com/windyosoboweprzemyslowedlaniepelnosprawnych